Міжнародну доставку здійснюємо в країни, де відкриті відділення NOVA POST

Вібратор-кролик Satisfyer Air Pump Bunny 5+ | із надувною вагінальною частиною

Satisfyer
UAS121
2590,00
грн.
Satisfyer Air Pump Bunny 5+ -інноваційний вібратор-кролик, який може збільшувати вагінальну частину на 1.5 см у діаметрі за допомогою однієї кнопки. Можливе поступове збільшення діаметра до моменту, коли буде досягнутий оптимальний для вас розмір головки вагінальної частини.
При безперервному натисканні головка вагінальної частини роздмухується до максимального діаметра всього за 12 секунд, подвійним натисканням кнопки можна легко знову випустити повітря.
Важливо: на задній стороні корпусу є отвір для надходження та стравлювання повітря, будь ласка, не закривайте його під час використання.
Завдяки цьому отвору корпус іграшки не є вологозахисним і використовувати її у воді і мити під струменями не можна. Для очищення використовуйте серветки або спрей для очищення.
Має велику кількість вібрацій від 2-х потужних моторів на 12 різних рівнях.
Вібратор оснащений зручною ручкою-кільцем, за яку зручно утримувати дивайс.
Air Pump Bunny 5+ виготовлений з гладкого шовковистого медичного силікону.
Завдяки закругленому наконечнику можна легко стимулювати точку G, а надування вагінальної частини забезпечує посилену стимуляцію за рахунок м'якого тиску.
Іграшка Satisfyer Air Pump Bunny 5+ сумісний із програмою Satisfyer Connect пропонуючи ще більше можливостей для налаштування. Створюйте власні шаблони вібрації відповідно до своїх уподобань або дозвольте іграшці тремтіти під гарячі музичні ритми.

Розміри:
Ширина: 6.5 см
Загальна довжина: 20.4 см
Діаметр: 3.6 см (+1.5 см надув)

Вібратор не є повністю водонепроникним, необхідно стежити, щоб вода не потрапила в отвір для закачування повітря.

Популярні товари