Набір Satisfyer Partner Box 1 | вібратор для пар Double Joy + вібратор у трусики Sexy Secret

Satisfyer
3267,00
грн.
3640,00
грн.
Satisfyer Partner Box 1 — до комплекту входить вібратор для пар Satisfyer Double Joy з широким кліторальним стимулятором та вібратор у трусики Satisfyer Sexy Secret. Satisfyer Double Joy, що оснащений двома моторами, які працюють у 10 режимах. Мініатюрний вібратор Sexy Secret надійно кріпиться в трусики за допомогою магніту і вібрує в 10 режимах. Обидві іграшки синхронізуються зі смартфоном для керування на будь-якій відстані. Вібратори повністю водонепроникні.

Смарт-вібратор для пар Satisfyer Double Joy — простий у використанні вібратор для пар. У цій моделі виробник, відповідно до відгуків та побажань клієнтів, зробив кліторальну частину особливо широкою, щоб під час фрикцій контакт з клітором не губився і задоволення не переривалося.
Зі смарт-вібратором у трусики Satisfyer Sexy Secret можна вирушити на прогулянку, у гості або на концерт, і зробити своє задоволення від того, що відбувається, ще більш насиченим.
Обидві іграшки синхронізуються зі смартфоном, для чого необхідно встановити застосунок Satisfyer Connect (для iOs або Android) та запустити його. Дотримуючись підказок на екрані, знайдіть вібратор і підтвердьте з’єднання. Після цього ви зможете вибрати з меню такі варіанти для гри:
  1. Відтворювані програми: 6 програм, які ви можете змінювати та доповнювати за власним бажанням. Тут будуть доступні ваші збережені патерни.
  2. Керування в реальному часі: просто рухайте пальцем по екрану в бажаному ритмі та створюйте власні режими. Зберігайте їх для себе або діліться зі спільнотою Satisfyer.
  3. Фоновий звук: дає змогу керувати голосом або насолоджуватися вібраціями в ритмі зовнішніх звуків — чим голос/звук гучніший, тим інтенсивніша вібрація.
  4. Музичний настрій: іграшка вібруватиме в ритмі вашої музики. Використовує завантажені файли або під’єднується до Spotify.
  5. Передача керування партнеру, у якій точці світу він не був: особливо зручно під час керування вібратором у трусиках, це відкриває величезний простір для гри.
  6. Кнопка-бустер: за будь-якого режиму вмикає максимально інтенсивну вібрацію на 20 секунд для супероргазму!
Ці два вібратори виведуть ваші стосунки на абсолютно новий рівень! Чудовий варіант подарунка та нескінченні можливості для насолоди. Зверніть увагу: купувати іграшки набором не тільки зручно, але й вигідно, адже так вони обходяться дешевше!

Satisfyer Double Joy:
2 мотори.
10 режимів вібрації.
Довжина: 7,5 см.
Ширина: 2,65 см.
Товщина: 1,6 см.

Satisfyer Sexy Secret:
1 мотор.
10 режимів вібрації.
Довжина: 8 см.
Максимальна товщина: 3 см.
Максимальна ширина: 4 см.

Час роботи: до 1 години.
Час заряджання: 1,5 години.
Матеріал: силікон.
Водонепроникний: IPX7.

Популярні товари