Вібратор для пари Satisfyer Double Joy | керування з телефону

Satisfyer
2060,00
грн.
Вібратор для пар Satisfyer Double Joy виготовлений з високоякісного медичного силікону, який не містить в собі шкідливих домішок, а його конструкція ергономічна, гнучка й ідеально підходить як для сімейного відпочинку, так і для шикарного соло! Вібратор Double Joy має U-подібну форму з двома стимулюючими зонами - в кожній з них знаходиться окремий моторчик, який виконує глибокі і чуттєві вібрації.
Один кінець іграшки вводиться в піхву дівчини, а другий розташовується зверху, виконуючи додаткову стимуляцію клітора. Під час проникнення приємні вібрації будуть поширюватися і на пеніс вашого партнера, приносячи чоловікові, таку саму насолоду
Привабливою функцією Double Joy є вбудовані режими стимуляції і можливість управління через смартфон, планшет або смарт годинник за допомогою додатка.

Девайс має функцію створення власних вібрацій і перетворення мелодій ваших улюблених пісень в неповторну пульсацію, яка не залишить вас байдужим. У додатку є функція відеочату і можливість передачі управління на дистанції, тому тривалі відрядження перестануть бути такими самотніми, адже можна пограти один з одним і на відстані !!
Іграшка покрита з гіпоалергенним силіконом, тому дуже приємна на дотик і легко ковзає при контакті.


Зручні функції:
  • Матеріал: безпечний для тіла медичний силікон,
  • Живлення: магнітний зарядний пристрій USB-кабель,
  • Керування: можливість керування через додаток (сумісно з будь-яким смартфоном, планшетом, Apple Watch і системами Android),
  • Режими вібрації: вбудовані режими і можливість створення власних,
  • Розміри: 9х4,2х 5,7см,
  • Водонепроникність.
Рекомендуємо використовувати лубриканти виключно на водній основі, до і після використання промивати іграшку під теплою проточною водою з використанням м'якого мила або спеціальним очищувачем. Зберігайте іграшку окремо від інших виробів з силікону.
Популярні товари