Міжнародну доставку здійснюємо в країни, де відкриті відділення NOVA POST

Смартвібратор-кролик Satisfyer Hug Me | рожевого кольору

Satisfyer
2610,00
грн.
Satisfyer Hug Me — вібратор гнучкої форми для глибокої стимуляції зони G та одночасних пестощів клітора. Гнучкий вигнутий відросток ніжно вібрує та впливає на тисячі нервових закінчень у кліторі. Стовбур також добре гнеться й підлаштовується під анатомію кожної жінки. 12 режимів вібрації (без додатка), 2 незалежні мотори та повна водонепроникність — усе, що потрібно для глибокої насолоди.
Під час під’єднання до смартфона відкриваються нескінченні можливості: створення власних режимів, вібрація в ритмі музики, передача керування на відстані та багато іншого. Гарний, сучасний та функціональний вібратор. Смартвібратор-кролик Satisfyer Hug Me характеризується незвичайним дизайном із гнучкими частинами.

Особливості:
  • два незалежні мотори, один у стовбурі, другий — у кліторальному відростку
  • по 12 режимів роботи для кожного двигуна (без синхронізації зі смартфоном)
  • гнучкий потовщений стовбур для ідеальної стимуляції зони G: ви зможете відрегулювати положення вібратора, навіть коли він уже всередині
  • вигнутий та пружний кліторальний відросток із додатковою опуклістю максимально щільно та ніжно прилягає до клітора, при цьому глибоко стимулює і сам клітор, і прилеглу зону
  • стовбур додатково текстурований
  • руків’я-кільце для комфортного захвату
  • безпечний силікон преміальної якості
  • повна водонепроникність (IPX7).

Розміри: загальна довжина 21 см, ввідна довжина 12 см, максимальний діаметр 4,2 см.

Щоб отримати максимальне задоволення й доступ до всіх можливостей іграшки, необхідно встановити застосунок Satisfyer Connect (є і для iOs, і для Android). Вібратор-кролик можна синхронізувати зі смартфоном або планшетом, і він ніколи вам не набридне.
Функціонал вібратора просто безмежний: створення власних режимів вібрації, у додатку мотори працюють і синхронно, і автономно, то ж ви можете окремо налаштувати обидва типи стимуляції;додаткові патерни вібрації з можливістю регулювання інтенсивності кожного мотора окремо;робота обох моторів у ритмі вашої улюбленої музики (додайте треки в плейлист прямо в додатку або вмикайте їх у Spotify); вібрації у ритмі зовнішніх звуків: голос, фільм, та хоч футбольний матч — ви відчуєте кожен звук;кнопка-бустер: моментальне вмикання обох моторів на максимальній інтенсивності на 20 секунд за будь-якого режиму;доступ до постійно поповнюваної бази користувача патернів і можливість публікувати свої режими.

Смартвібратор-кролик Satisfyer Hug Me простий в очищенні, достатньо мити його теплою водою з нейтральним милом або використовувати спеціальний засіб. Не забувайте про лубрикант на водній основі.
Популярні товари