0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"
ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

ВПЕРЕД, ЗА БІЛИМ КРОЛИКОМ!

Вакумний вібратор-кролик Satisfyer Pro Plus G-Spot Rabbit
Огляд від авторки телеграм-каналу "Ці блядські історії"

Обіцяла вам огляд на чергову іграшку - і от вона! Вакумний вібратор-кролик Satisfyer Pro Plus G-Spot Rabbit - моя друга цяцька такого типу. І цей кролик мені зайшов.
Одразу
про загальні переваги:
1. Ергономічна форма.
2. Два мотори, але іграшка дуже тиха.
3.10 режимів вібрації.
4. 11 режимів вакуумної стимуляції.
5. Дуже приємний на дотик і швидко нагрівається від тіла.
6. Водонепроникність - це означає, що його можна брати в ванну для соло чи парних ігор.
7. Іграшка на магнітній зарядці.
8. Можна одночасно вмикати вібрацію і вакуумну стимуляцію.
А тепер хочу сказати, що можна змінити:
1. Погружна частина - лише 12 см, а довжина окружності погружної частини в найтовстішому місці - 11 см. Мені такий розмір ідеальний, та якщо ви любите більшу наповненість, то може бути малувато.
2. Треба враховувати свою відстань між клітором та входом у вагіну. Якщо клітор у вас знайодиться дуже високо, або дуже низько, то буде важко зістикувати погружну частину і раструб для стимуляції клітора. У мене відстань - близько 3-3,5 см, тому стиковка пройшла успішно. Врахуйте, що погружна частина гнеться, а от частина для клітора жорстка.
3. Навіть якщо ви не хочете задіювати погружну частину, ви все одно будете це робити: юзати лише раструб взагалі нереально.
4. Якщо вам хочеться, щоб погружна частина входила і виходила, то краще візьміть інший вібратор - Satisfyer Pro Plus G-Spot Rabbit якраз класний для одночасної стимуляції зони G та головки клітора. А хрін там клітор ззовні простимулюєш, якщо швендяти кроликом туди-сюди.
Щодо моїх вражень.

Про розмір я вже писала, але додам, що товстішого точно мені не треба. Під час оргазму сильно скорочуються м'язи, і я його максимально відчуваю. Мені, до речі, сподобалося спершу включати вібрацію для розігріву, доходити десь до 5-6 режиму і аж тоді вмикати вакуумну стимуляцію. Помітила, що одночасно і вібрація, і стимуляція мене відволікає, тому ближче до оргазму вимикаю погружну частину. З кроликом для оргазму мені треба довше часу, ніж, наприклад, з пташкою. Але ці оргазми можуть бути інтенсивнішими, а інколи і зі сквіртом. Не можу сказати, що іграшка стала моєю улюбленою, але поруч з ліжком вона завжди - на всякий пожежний:) Як і змазка на водній основі - юзайте її з усіма силіконовими іграшками для кращого ковзання та насиченіших відчуттів.