Міжнародну доставку здійснюємо в країни, де відкриті відділення NOVA POST
ВПЕРЕД, ЗА БІЛИМ КРОЛИКОМ!

Вакумний вібратор-кролик Satisfyer Pro Plus G-Spot Rabbit
Огляд від авторки телеграм-каналу "Ці блядські історії"

Обіцяла вам огляд на чергову іграшку - і от вона! Вакумний вібратор-кролик Satisfyer Pro Plus G-Spot Rabbit - моя друга цяцька такого типу. І цей кролик мені зайшов.
Одразу
про загальні переваги:
1. Ергономічна форма.
2. Два мотори, але іграшка дуже тиха.
3.10 режимів вібрації.
4. 11 режимів вакуумної стимуляції.
5. Дуже приємний на дотик і швидко нагрівається від тіла.
6. Водонепроникність - це означає, що його можна брати в ванну для соло чи парних ігор.
7. Іграшка на магнітній зарядці.
8. Можна одночасно вмикати вібрацію і вакуумну стимуляцію.
А тепер хочу сказати, що можна змінити:
1. Погружна частина - лише 12 см, а довжина окружності погружної частини в найтовстішому місці - 11 см. Мені такий розмір ідеальний, та якщо ви любите більшу наповненість, то може бути малувато.
2. Треба враховувати свою відстань між клітором та входом у вагіну. Якщо клітор у вас знайодиться дуже високо, або дуже низько, то буде важко зістикувати погружну частину і раструб для стимуляції клітора. У мене відстань - близько 3-3,5 см, тому стиковка пройшла успішно. Врахуйте, що погружна частина гнеться, а от частина для клітора жорстка.
3. Навіть якщо ви не хочете задіювати погружну частину, ви все одно будете це робити: юзати лише раструб взагалі нереально.
4. Якщо вам хочеться, щоб погружна частина входила і виходила, то краще візьміть інший вібратор - Satisfyer Pro Plus G-Spot Rabbit якраз класний для одночасної стимуляції зони G та головки клітора. А хрін там клітор ззовні простимулюєш, якщо швендяти кроликом туди-сюди.
Щодо моїх вражень.

Про розмір я вже писала, але додам, що товстішого точно мені не треба. Під час оргазму сильно скорочуються м'язи, і я його максимально відчуваю. Мені, до речі, сподобалося спершу включати вібрацію для розігріву, доходити десь до 5-6 режиму і аж тоді вмикати вакуумну стимуляцію. Помітила, що одночасно і вібрація, і стимуляція мене відволікає, тому ближче до оргазму вимикаю погружну частину. З кроликом для оргазму мені треба довше часу, ніж, наприклад, з пташкою. Але ці оргазми можуть бути інтенсивнішими, а інколи і зі сквіртом. Не можу сказати, що іграшка стала моєю улюбленою, але поруч з ліжком вона завжди - на всякий пожежний:) Як і змазка на водній основі - юзайте її з усіма силіконовими іграшками для кращого ковзання та насиченіших відчуттів.