Міжнародну доставку здійснюємо в країни, де відкриті відділення NOVA POST
ВІБРАТОР В БАНОЧЦІ
З ЗІГРІВАЮЧИМ ЕФЕКТОМ
Огляд від авторки телеграм-каналу "Ці блядські історії"
Почну як завжди, з плюсів:
1. Приємна на дотик упаковка і дуже зручний дозатор.
2. Справді дає розігріваючий ефект - завдяки натуральним маслам, які є в складі.
3. Незважаючи на маленький розмір баночки (29 ml), гелю вистачає десь приблизно на 100 використань.
4. Оргазми з ним стають яскравішими та довшими.
5. Діє протягом 30 хвилин після нанесення.
ЗВЕРНЕМО УВАГУ, ЩО
  • Він пече, якщо ви раптом вирішите вальнути більше, ніж одну краплю.
  • Якщо у вас дуже чутливий клітор, то пробуйте цей рідкий вібратор максимально обережно.
  • Це не лубрикант!!! Гель підходить лише для зовнішнього застосування.
  • Обов'язково читайте склад! Бо якщо у вас алергія на розмарин, корицю або мигдаль, то все-таки краще його не юзати. На слизових гель починає діяти протягом двох хвилин і я би таки хотіла, щоб ви там оргазмували, а не гналися з набряком Квінке в лікарню.
ПРО РІЗНІ ЗБУДЖУЮЧІ ГЕЛІ АБО ТАК ЗВАНІ "РІДКІ ВІБРАТОРИ" ЧУЛА НЕ РАЗ, АЛЕ НЕ МАЛА МОЖЛИВОСТІ СПРОБУВАТИ. І ОТ ОДИН З НИХ ПРИЙШОВ НА ТЕСТ. І ЗНАЄТЕ, ЦЕЙ ГЕЛЬ ДЛЯ КЛІТОРА SENSUVA ON FOR HER AROUSAL GEL ORIGINAL ДУЖЕ ЗДИВУВАВ.
А тепер про мої враження:
Перше, що я зробила з тим гелем - це попробувала його на смак:) Ні, він не для орального сексу, але ігри в ліжку - це такий процес, де ви часто цілуєте один одного в дуже різні місця. Так от, він, сволоч, пече. Але на смак солодкий і досить смачний. Тобто якщо ви раптом вирішите, що хочете оральних ласк, то ваш партнер/партнерка це переживуть - якщо, звичайно, у них нема алергії.

Найбільше мені сподобалося використовувати збуджуючий гель для соло ігор з вауумними стимуляторами. Скажу відверто, як тільки у мене з'явився перший вакуумний стимулятор, руки для мастурбації перестала використовувати. Мнеі треба насичену стимуляцію, а пальцями навіть з додатквою змазкою я себе натирала.

Так от, вертаємось до рідкого вібратора. Справді після нанесення відчувається поколювання та нагрівання. Вперше я нанесла забагато гелю і відчула це дуже швидко. Мені ніби мікрогірчичник поклали на клітор:) Наступні рази я вже була розумніша і наносила мінімальну крапельку гелю.

На мене рідкий вібратор діє якось так: я довго зависаю на етапі плато перед оргазмом, зате потім отримую дуже сильний, довгий і насичений оргазм. Ще мені видається, що дія цього гелю має ще трохи і заморожуючий ефект: лише на найсильніших режимах я починаю відчувати дію вакуумного стимулятора. Наприклад, без рідкого вібратора вже на четвертому режимі Satisfyer Pro Traveler відчуваю наближення оргазму, а з гелем - на шостому-сьомому. Тому врахуйте цей момент. Без гелю оргазм отримую через 3-5 хв, з ним - 8-10 хвилин. Але по силі і тривалості самого піку я навіть порівнювати не буду - з рідким вібратором кожного разу отримувала вау-ефект. Виробники пишуть, що, використовуючи гель, можна навіть мульти-оргазм отримати. У мене такого досвіду не було, але у вас - може бути.

В парі я його не юзала, бо, якщо чесно, лякає можливість потрапляння цього гелю у вагіну, а це дуже реально під час інтенсивного проникаючого сексу. На щастя, ефект нагрівання та поколювання діє протягом півгодини, тому гель ідеально підійде для прелюдії. А далі - трахайтесь на здоров'я! Лиш би в презиках і зі свіжими довідками.