0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"
ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

ВІБРАТОР В БАНОЧЦІ
З ЗІГРІВАЮЧИМ ЕФЕКТОМ
Огляд від авторки телеграм-каналу "Ці блядські історії"
Почну як завжди, з плюсів:
1. Приємна на дотик упаковка і дуже зручний дозатор.
2. Справді дає розігріваючий ефект - завдяки натуральним маслам, які є в складі.
3. Незважаючи на маленький розмір баночки (29 ml), гелю вистачає десь приблизно на 100 використань.
4. Оргазми з ним стають яскравішими та довшими.
5. Діє протягом 30 хвилин після нанесення.
ЗВЕРНЕМО УВАГУ, ЩО
Він пече, якщо ви раптом вирішите вальнути більше, ніж одну краплю.
Якщо у вас дуже чутливий клітор, то пробуйте цей рідкий вібратор максимально обережно.
Це не лубрикант!!! Гель підходить лише для зовнішнього застосування.
Обов'язково читайте склад! Бо якщо у вас алергія на розмарин, корицю або мигдаль, то все-таки краще його не юзати. На слизових гель починає діяти протягом двох хвилин і я би таки хотіла, щоб ви там оргазмували, а не гналися з набряком Квінке в лікарню.
А тепер про мої враження:
Перше, що я зробила з тим гелем - це попробувала його на смак:) Ні, він не для орального сексу, але ігри в ліжку - це такий процес, де ви часто цілуєте один одного в дуже різні місця. Так от, він, сволоч, пече. Але на смак солодкий і досить смачний. Тобто якщо ви раптом вирішите, що хочете оральних ласк, то ваш партнер/партнерка це переживуть - якщо, звичайно, у них нема алергії.

Найбільше мені сподобалося використовувати збуджуючий гель для соло ігор з вауумними стимуляторами. Скажу відверто, як тільки у мене з'явився перший вакуумний стимулятор, руки для мастурбації перестала використовувати. Мнеі треба насичену стимуляцію, а пальцями навіть з додатквою змазкою я себе натирала.

Так от, вертаємось до рідкого вібратора. Справді після нанесення відчувається поколювання та нагрівання. Вперше я нанесла забагато гелю і відчула це дуже швидко. Мені ніби мікрогірчичник поклали на клітор:) Наступні рази я вже була розумніша і наносила мінімальну крапельку гелю.

На мене рідкий вібратор діє якось так: я довго зависаю на етапі плато перед оргазмом, зате потім отримую дуже сильний, довгий і насичений оргазм. Ще мені видається, що дія цього гелю має ще трохи і заморожуючий ефект: лише на найсильніших режимах я починаю відчувати дію вакуумного стимулятора. Наприклад, без рідкого вібратора вже на четвертому режимі Satisfyer Pro Traveler відчуваю наближення оргазму, а з гелем - на шостому-сьомому. Тому врахуйте цей момент. Без гелю оргазм отримую через 3-5 хв, з ним - 8-10 хвилин. Але по силі і тривалості самого піку я навіть порівнювати не буду - з рідким вібратором кожного разу отримувала вау-ефект. Виробники пишуть, що, використовуючи гель, можна навіть мульти-оргазм отримати. У мене такого досвіду не було, але у вас - може бути.

В парі я його не юзала, бо, якщо чесно, лякає можливість потрапляння цього гелю у вагіну, а це дуже реально під час інтенсивного проникаючого сексу. На щастя, ефект нагрівання та поколювання діє протягом півгодини, тому гель ідеально підійде для прелюдії. А далі - трахайтесь на здоров'я! Лиш би в презиках і зі свіжими довідками.