UA

Подарунковий набор універсальний | вібратор на палець, стимулюючий гель і лубрикант

2490,00
грн.
Подарунковий набір має вібратор на палець Satisfyer High Fly, стимулюючий гель Clitoral balm від Bijoux Indiscrets і гель для мастурбаціі на водній основі від Bijoux Indiscrets.
Satisfyer High Fly - універсальна іграшка від бренду Satisfyer, призначений для носіння на пальці. Розроблений для того, щоб його можна було легко носити і він ідеально підходить для пещення клітора, стовбура пеніса або будь-якої іншої зони на вашому тілі або вашого партнера.

Також, в набор входить кліторальний бальзам Slow Sex має ніжну і шовковисту текстуру, швидко вбирається і має зігріваючий ефект, який активізує кровообіг клітора, підвищуючи його чутливість.

Гель для петтинга і мастурбації на водній основі FINGER PLAY Bijoux Indiscrets, дозволяє за допомогою пальців стимулювати ерогенні зони, наносячи його на інтимні області і, без тертя, посилювати збудження (ерекцію або виділення природної змазки).

Водна основа геля дозволяє використовувати його із секс-девайсами з будь-яких матеріалів та презервативами з латексу.

Акційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
Прізвище, імя, по батькові
Доставка
Промокод
Payment method
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"