Міжнародну доставку здійснюємо в країни, де відкриті відділення NOVA POST

Набір Self Love | для нього

Satisfaction
3290,00
грн.

Подарунковий набір для нього має багатофункціональний вібратор для пеніса Satisfyer, лубрикант на водній основі Sensuva, гель для посилення ерекції X-TRA HARD

Orgie.
Satisfyer Men Wand має еластичні крильця, що щільно охоплюють член і активно масажують надпотужними вібраціями. Мастурбатор має потужний двигун і 50 режимів роботи - це 10 програм і 5 рівнів захоплюючої вібрації.
Лубрикант на водній основі - то, що обов'язково повинно бути у кожного. Адже з ним будь-яка близькість буде ще більш приємною і комфортною, а вже при використанні секс-іграшок без змащення на водній основі точно не обійтися. Легка формула водної мастила від Sensuva забезпечує максимально природні відчуття.

Orgie Xtra Hard був спеціально розроблений для чоловіків як інтимний гель для посилення ерекції. Багатий екстрактом паприки, він глибоко проникає в шкіру і допомагає підвищити потенцію.

За допомогою інтенсивного масажу гель для ерекції надає збуджуючу і стимулюючу дію. Підвищується мікроциркуляція крові в області пеніса, ерекція стає міцною і стійкою.

Популярні товари