0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

Вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Curvy 3+ | З функцією керування через смартфон

Satisfyer
UAS027
1690,00
грн.
Вакуумний кліторальний стимулятор Satisfyer Curvy 3+ рожевого кольору з досконалою технологією Air Pulse, яка поєднує повітряну стимуляцію і хвильову пульсацію з вібрацією. Повністю водонепроникний. Він дозволяє грати соло, передавати управління партнеру, де б той не перебував, насолоджуватися стимуляцією в ритмі улюбленої музики. . Обрати можна з тих режимів, які вже запрограмовані в стимулятор, створених користувачами по всьому світу або ж придумувати власні. Це дійсно необмежена кількість можливостей!

Новинка від Satisfyer - вібратор з досконалою технологією Air Pulse (повітряна стимуляція, хвильова пульсація плюс вібрація), який синхронізується зі смартфоном і може управляти як автономно, за допомогою кнопки, так і зі смартфона. Ергономічний корпус повністю покритий безпечним силіконом. Він добре лягає в руку і не вислизає навіть з вологої долоні, навіть при найпотужнішій стимуляції! Отвір для вакууму в цій моделі невеликий і дозволяє щільно охопити клітор для особливо потужної стимуляції.

Функціональність цього технологічного девайса складно переоцінити, головне - завантажити безкоштовний додаток Satisfyer Connect для iOs або Android, і синхронізувати смартфон з сатисфаєром за допомогою Bluetooth.

Зручні функції:
  • величезна бібліотека - десятки режимів вібрації і вакууму
  • можливість самостійно малювати ритм
  • стимуляція в ритмі улюбленої музики
  • чат з партнером для повідомлень, відео зв'язку та обміну фото
  • можливість передати управління партнеру
  • можливість синхронізації двох пристроїв
  • можливість управляти відразу двома іграшками або керувати іграшкою один одного
  • 2 надпотужних двигуна
  • водонепроникний
  • безшумний моторчик
В комплекті - магнітна зарядка. Сатисфаєр упакований в щільну коробку, прекрасно підходить для подарунка, з захистом від непередбачуваного відкриття.
Акційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"