0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

Збудливі краплі для клітора Sensuva ON Arousal Oil for Her Original | діють до 30 хвилин

Sensuva
410,00
грн.
580,00
грн.
Збудливі краплі для клітора Sensuva - ON Arousal Oil for Her Original мають потужну формулу, яка допоможе швидше і яскравіше реагувати на фізичну стимуляцію ерогенних зон, підвищить збудження і посилить вироблення природної змазки. А також, додасть відчуттів поколювання і пульсації, щоб задоволення було максимальним. Всього пару крапель і вже через 2 хвилини ви насолоджуєтеся неймовірними вібруючими відчуттями до 30 хвилин.

Масло виготовлено з 100% натуральних рослинних компонентів і ефірних масел, не містить ментол, L-аргінін, гліцерин або парабени, не пересушує чутливу слизову.

Як користуватися маслом?
За допомогою економічної піпетки (в комплекті) нанесіть 1-2 краплі на клітор і ніжно помасажуйте. Через 5 хвилин, при бажанні, додайте ще, однак радимо починати з мінімальної дози - ефект вібрації досить сильний, і буде триматися до 30 хвилин. Жінки відзначають відчуття пульсації, тепла, поколювання і вібрації.
Зверніть увагу!
В різний час місяця жінки відчувають різну кількість відчуттів через гормональні коливань.
Акційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"