UA

Маска кішечки Bijoux Indiscrets MAZE Cat Ears Headpiece Black | виготовлена з екошкіри

Bijoux Indiscrets
BJI028
768,00
грн.
960,00
грн.
Маска на голову з котячіми вушками Bijoux Indiscrets MAZE - Cat Ears Headpiece Black. Створені з поліуретану, стилізованого під шкіру, з металевими заклепками, вони дуже екзотично виглядають на голові. Об'єм і висота регулюються.
Котячі вушка на ременях з заклепками допоможуть створити еротичний образ кішечки у стилі БДСМ. Кожна деталь виконана дуже акуратно, а самі вушка невеликі і збуджено стирчать вгору. Можна регулювати як за об'ємом, так і по висоті посадки. Крім того, самі ремені рухомо скріплені між собою, щоб підлаштувати вушка максимально індивідуально.
Maze від Bijoux Indiscrets - це колекція ексклюзивних речей, які розкриють чуттєвість і відчинять двері у лабіринт заборонених задоволень.

Розміри:
Об’єм голови: 53-62 см
Висота посадки: 27-39 см

Догляд: при забрудненні акуратно протирайте вологою тканиною з невеликою кількістю нейтрального мила. Не використовуйте абразиви і жорсткі щітки.

Усі речі з колекції Maze виготовлені без використання шкіри, з придатних до вторинної переробки еко-френдлі матеріалів. Упаковані в дорогу щільну коробку, яка цілком може стати подарунковою.

Акційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Місто
Область
Номер Відділення Нової Пошти
Коментарі до замовлення
Промокод
Payment method
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"