0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

Avant D14 Heart of Gold | фалоімітатор силіконовий

Blush
BL001
1290,00
грн.
Сучасний, стильний та красивий Avant. Можна насолоджуватись цією унікальною кустарною іграшкою, знаючи, що їх природні форми, виліплені вручну, та були створені з урахуванням вашого задоволення.

Avant D14 має щедро вигнутий овал для стимуляції вашої точки G або простати та анусу. Усі іграшки Avant виготовлені з безпечного для тіла силікону, затверділої платин. Вони непористі і легко очищуються. Основа присоски може прилипати майже до будь-якої гладкої, плоскої непористої поверхні та сумісна з джгутом. Для кращого проникнення використовуйте лубрикант на водній основі. Заборонено використовувати з лубрикантами на гібридній або силіконовій основі.

Габарити:
Довжина: 15 см
Довжина, що використовується 13 см
Ширина: 3,5 см

Акційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"