0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

Avant Pride P9-Bear | фалоімітатор силіконовий на присосці

Blush
BL004
1890,00
грн.
Сучасний, стильний та красивий - це про Avant Pride P9 Bear. Силіконовий фалоімітатор має підставку з присоскою. Унікальна кустарна іграшка натуральної форми, яка виготовлена вручну та створена з урахуванням вашого задоволення.

Має яскраво виражену голівку, рельєфну основу і велику пружну мошонку. Ви обов'язково знайдете свій розмір в колекції від бренду Blush – різні форми, вигини чи текстури.
Avant P9 має товстий обхват і меншу довжину, а кількість реалістичних деталей для більш реального відчуття.
Його глибока та міцна основа присоски сумісна з джгутами. Основа присоски буде прилипати майже до будь-якої гладкої, плоскої непористої поверхні. Усі іграшки Pride by Avant виготовлені з безпечного для тіла силікону, затверділої платини. Вони непористі, здатні до миття та легко очищуються. Для кращого проникнення використовуйте лубрикант на водній основі. Заборонено використовувати з лубрикантами на гібридній або силіконовій основі.

Габарити:
Загальна довжина 17,7 см
Довжина, що використовується 12,7 см
Ширина 4,4 см

Акційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"