0
UA
Якщо Ви бажаєте співпрацювати із нашим магазином, будь ласка заповніть форму для зверненн
Ім я
Ваш email
Тема звернення
Ваша пропрозиція

Всі дані конфіденційні.

ВІдгук або пропозиція
В цьому вікні ти можеш нам написати свої питання, побажання або відгук, по-бажанню вкажи свій номер телефону та ім‘я щоб ми могли надати тобі фідбек, але якщо хочеш можеш залишитись анонімом, нам все одно буде дуже приємно прочитати твою думку про наш магазин ❤️
Розповідай
Ім я

Всі дані конфіденційні.

Avant D15 Vision of Love | силіконовий фалоімітатор

Blush
BL006
1750,00
грн.
Avant D15 Vision of Love - це силіконовий тонкий фалоімітатор виконаний в ніжних кольорах із реалістичним дизайном. Усі іграшки Pride by Avant виготовлені з безпечного для тіла силікону, затверділої платини. Вони непористі, здатні до миття та легко очищуються. Не містить ароматизаторів, фталатів та латексу.

Ця іграшка має тонку форму, що ідеально підходить для першого фалоімітатора або для анального сексу. Його глибока та міцна основа присоски сумісна з джгутами. Основа присоски буде прилипати майже до будь-якої гладкої, плоскої непористої поверхні. Для кращого проникнення використовуйте лубрикант на водній основі. Заборонено використовувати з лубрикантами на гібридній або силіконовій основі.

Габарити:
Загальна довжина 14 см
Довжина, що використовується 12,7 см
Ширина 3 смАкційні пропрозиції
Click to order
ПЕРЕВІРТЕ ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
ДАНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
П.І.Б.
Прізвище, імя, по батькові
Оберіть сервіс доставки
Місто
Область
Номер Відділення
Коментарі до замовлення
Промокод
Натискаючи кнопку "Зробити замовлення", ви автоматично погоджуєтеся з "Публічної офертою" та "Політикою конфіденційності"