Міжнарону доставка здійснюємо в країни, де відкриті відділення NOVA POST

Satisfyer Pro 2 Generation 3 | Вакуумний кліторальний стимулятор

Satisfyer
2710,00
грн.
Satisfyer Pro 2 Generation 3 — найкраща іграшка для стимуляції клітора. Завдяки технології Air Pulse цей наступник популярного Satisfyer Pro 2 вигідно відрізняється від звичайних вакуум-хвильових вібраторів. Вібратор оснащений двома моторами, а отже, ви зможете насолодитися 12 програмами вібрації. Але головним проривом стала інноваційна технологія Liquid Air: додатковий ковпачок із мембраною з тонкого надм’якого силікону створює потужні хвилі, які відтворюють відчуття збуджувальної пульсації води. З Pro 2 Generation 3 вас накриють хвилі задоволення та подарують максимально природні відчуття та кришталево чисті оргазми, яких ви раніше ніколи не відчували.
Віддаєте перевагу стимуляції за допомогою добре знайомої безконтактної технології Air Pulse?
Pro 2 Generation 3 постачається із двома насадками, тому у вас завжди буде вибір. Насолодіться 11 програмами вакуум-хвильового впливу, які можна використовувати окремо або в поєднанні з 5 швидкостями вібрації та 7 режимами вібрації.
Satisfyer Pro 2 Generation 3 має вишуканий дизайн із матовою поверхнею. На відміну від свого попередника, цей інноваційний вібратор Satisfyer Air Pulse виготовлений зі 100 % безшовного, приємного для шкіри силікону з технологією Soft Touch Feel. Це дуже гладенький на дотик і особливо гігієнічний матеріал. Завдяки водонепроникному покриттю (IPX7) вібратором можна користуватися під час прийняття гарячої ванни або розслаблювального душу. Його також легко мити теплою водою з м’яким милом. Насолоджившись запаморочливими оргазмами, ви зможете легко зарядити вбудовані акумулятори вібратора за допомогою USB-кабелю для зарядки, що входить до комплекту.

Популярні товари
Click to order