Satisfyer Pro 2 Generation 3 | з додатком для керування

Satisfyer
3090,00
грн.
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App — найкраща іграшка для стимуляції клітора. Завдяки технології Air Pulse цей наступник популярного Satisfyer Pro 2 вигідно відрізняється від звичайних вакуум-хвильових вібраторів. Вібратор оснащений двома моторами, а отже, ви зможете насолодитися 12 програмами вібрації. Але головним проривом стала інноваційна технологія Liquid Air: додатковий ковпачок із мембраною з тонкого надм’якого силікону створює потужні хвилі, які відтворюють відчуття збуджувальної пульсації води. З Pro 2 Generation 3 вас накриють хвилі задоволення, максимально природні відчуття та кришталево чисті оргазми, яких ви раніше ніколи не відчували.
Віддаєте перевагу стимуляції за допомогою добре знайомої безконтактної технології Air Pulse?
Pro 2 Generation 3 Connect App постачається із двома насадками, тому у вас завжди буде вибір. Насолодіться 11 програмами вакуум-хвильового впливу, які можна використовувати окремо або в поєднанні з режимами вібрації. Застосунок Satisfyer Connect внесе ще більше різноманітності в ігри наодинці: можна створювати власний ритм за допомогою дизайнера вібрацій, під’єднувати акаунт у Spotify і насолоджуватися оргазмами під улюблену пісню. Крім того, ваш партнер зможе керувати вашим Satisfyer з будь-якої точки світу. Застосунок доступний безкоштовно для iOS та Android.
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App має вишуканий дизайн із матовою поверхнею. На відміну від свого попередника, цей інноваційний вібратор Satisfyer Air Pulse виготовлений зі 100 % безшовного, приємного для шкіри силікону з технологією Soft Touch Feel. Це дуже гладенький на дотик і особливо гігієнічний матеріал. Завдяки водонепроникному покриттю (IPX7) вібратором можна користуватися під час прийняття гарячої ванни або розслаблювального душу. Його також легко мити теплою водою з м’яким милом. Насолоджившись запаморочливими оргазмами, ви зможете легко зарядити вбудовані акумулятори вібратора за допомогою USB-кабелю для зарядки, що входить до комплекту.

Популярні товари