Вакумний вібратор-кролик Satisfyer Pro Plus G Spot | Кролик з вакуумом і вібрацією

Satisfyer
UAS031
2560,00
грн.
Вакуумний вібратор кролик Satisfyer Pro G-Spot Rabbit - гнучкий вібратор-кролик з потовщенням на кінці для стимуляції точки G і кліторальним відростком з вакуумної стимуляцією клітора. Цей вібратор оснащений двома незалежними моторчиками - тихими, але дуже потужними. Він приємно здивує вас 11 режимами інтенсивності вакуумної стимуляції і 10 режимами вібрації, які можна вмикати по черзі або одночасно. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче відчути бурхливі мультиоргазми.

Дана модель має форму класичного вібратора-кролика і виглядає приголомшливо стильно за рахунок м'якого білосніжного силікону. Кліторальний відросток зафіксований стаціонарно, але завдяки тому, що стовбур вібратора добре гнеться - можна легко знайти зручне положення. Корпус вібратора повністю водонепроникний, що дозволяє брати його з собою в ванну або душ. Використання вакуумного вібратора Satisfyer Pro G-Spot під водою в рази посилить відчуття і максимально розкриє можливості цієї секс-іграшки.

Щоб пристрій вібрував, утримуйте кнопку зі значком "~" протягом декількох секунд. Повторні короткі натискання дозволять переключити режим вібрації по наростаючій. Щоб активувати вакуумну стимуляцію - натисніть і потримайте кнопку включення. Перемикання режимів інтенсивності здійснюється кнопками "+" і "-". Вібрація і хвильова стимуляція вимикаються затисненням відповідної кнопки протягом 2 секунд.

У комплекті з вібратором-кроликом йде магнітна USB-зарядка і детальна інструкція російською та українською мовами. Вбудований акумулятор розрахований на 120 хвилин безперервної роботи, а середній час зарядки складає 3 години. Під час зарядки індикатор на корпусі буде блимати, а коли акумулятор повністю зарядиться - іграшка почне світитися рівним світлом.

Для максимально комфортних відчуттів рекомендуємо використовувати лубрикант на водній основі. Доглядати за вакуумним вібратором-кроликом дуже просто - достатньо до і після кожного використання промивати іграшку в теплій воді з нейтральним милом, або ж обробляти спеціальним дезинфікуючим засобом.


Популярні товари